Reklama

Artykuł z ekspozycją partnera

Przez żołądek do serca

Zamiast tradycyjnej kolacji przy świecach w ekskluzywnej restauracji możecie się wybrać na wspólne warsztaty gotowania, na których razem przyrządzicie wykwintny posiłek. Włoski makaron, sushi, a może kuchnia hiszpańska? Takie warsztaty to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu i zacieśnicie więzi poprzez doświadczenie kulinarne, a przy okazji stworzenie wspaniałego dania. Na końcu oczywiście możecie delektować się efektami waszej pracy. Przy świecach? Czemu nie!

Powrót do romantycznych wspomnień

Reklama

Wróćcie do miejsc, w których się poznaliście, mieliście pierwszą randkę, pierwszy raz się pocałowaliście. Gdzie to było? W parku, kawiarni, klubie? Odwiedźcie miejsca, które wiążą się z ważnymi wspomnieniami. Ta podróż do przeszłości sprawi, że dobre chwile na nowo ożyją. Spacer po "waszych miejscach" naturalnie podsunie wam rozmowy o początkach relacji i wzmocni romantyczną atmosferę. Taka chwila może być zwieńczona kolejnym ważnym wydarzeniem dla waszego związku. Może to już pora na zaręczyny? Randkę warto poprzedzić wizytą w wirtualnym salonie jubilerskim  Apart.pl, by wybrać najpiękniejszy pierścionek z brylantem.

Reklama

Rozwiąż zagadkę, by otrzymać prezent

Zaplanujcie walentynkową randkę w escape room. Ta nietypowa forma rozrywki pozwoli wam na podjęcie współpracy, by razem rozwiązać zagadkę. Podzielcie się zadaniami, polegajcie na sobie nawzajem, przeżyjcie razem ekscytującą chwilę. To z pewnością jeszcze bardziej umocni waszą relację. Świetnym pomysłem jest poproszenie obsługi o ukrycie na końcu zabawy walentynkowych prezentów. Stylowy sportowy zegarek dla niego i złota bransoletka z symbolem nieskończoności z oferty marki  Apart dla niej będą wspaniałą nagrodą za świetną grę.

Gorąca atmosfera... w saunie!

A może wolicie spędzić romantyczny wieczór w saunie zakończony masażem? To doskonały sposób na wspólny relaks. Odprężająca atmosfera sauny w połączeniu z gorącym seansem z udziałem saunamistrza rozpali was do czerwoności. Kończący wydarzenie masaż z solnym peelingiem sprawi, że dosłownie odpłyniecie. Te walentynki będą dla was niezapomnianym doświadczeniem, które umocni waszą intymność.

Łyk kultury

Wspólne wyjście do kina to standard randkowy. Może z okazji walentynek nadacie inne oblicze tej rozrywce? W kinie można obejrzeć nie tylko filmy, ale i musicale z najlepszych teatrów muzycznych całego świata, spektakle teatralne czy koncerty muzyki poważnej.

Warto także w ten dzień rozważyć wyjście do teatru czy... opery. Będzie to okazja nie tylko do wspólnego spędzenia czasu, ale i włożenia wieczorowych strojów.

Joga dla par

Lubicie razem uprawiać sport? W walentynki również możecie to robić. Wspólne bieganie może i romantyczne nie jest, ale w ramach łączenia waszych ulubionych aktywności z nowymi doświadczeniami umówcie się na walentynkową sesję jogi dla par. O co chodzi? Wykonujemy pozycję, która jest dopełnieniem pozycji partnera. Jedna osoba jest wspierającym, druga wykonuje tę bardziej aktywną połówkę podwójnej asany. Razem tworzą coś, co można nazwać akrobacją. W jodze dla par chodzi nie tylko o ćwiczenia, ale przede wszystkim dotyk, bliskość i intymność.

Walentynki to doskonała okazja, aby pogłębić waszą relację i spędzić czas w wyjątkowy sposób. Zaplanujcie randkę tak, by obydwie strony czerpały z niej radość i na długo pozostała w waszej pamięci. Niech tegoroczna walentynkowa randka stanie się pretekstem do jeszcze głębszego zbliżenia się do siebie.

Artykuł z ekspozycją partnera