Prezentacja partnera

Top Modelka i Adriatyk

Młoda i pełna pasji Natalia Węgrzynowska, już nie raz udowodniła, że świat mody to jej naturalne środowisko. Pochodząca z Rawy Mazowieckiej 23-latka, obecnie mieszka w Warszawie. To właśnie w stolicy szuka wciąż nowych inspiracji do dalszego rozwoju w branży modelingu.

Natalia wzbudziła ogromne zainteresowanie już podczas castingu do 10. edycji programu Top Model. Jej urok, naturalność i wsparcie najbliższych osób umożliwiły zaistnienie w świecie mody. Dzięki wygranej w jednej z konkurencji w modowym show Natalia otrzymała szansę, by swoją urodą podkreślić piękno i ponadczasowy design marki biżuteryjnej Elixa.

Najnowsza kampania została zrealizowana w zachwycających, nadmorskich plenerach chorwackiego wybrzeża. Na planie pojawił się również jacht Elixa, na którym Natalia prezentowała projekty z aktualnej kolekcji marki.

Sceneria nie została wybrana przypadkowo: wzory dominujące w bieżącej kolekcji to mocne łańcuchy i kola, które przywodzą na myśl motywy marynistyczne.

Piękno symetrii kołem się toczy

Sukces marki Elixa rozpoczął się od wprowadzenia na rynek eleganckich, kobiecych czasomierzy, które stały się synonimem doskonałego połączenia praktycznej funkcji z biżuterią.

Obecnie Elixa to nie tylko zegarki, ale również pasujące do czasomierzy bransolety, kolczyki i naszyjniki. Ta komplementarność elementów sprawia, że zarówno zegarki, jak i biżuteria Elixa tworzą spójny i nowoczesny zestaw, który wpisuje się w obecne trendy mody niczym szyte na miarę.

Aktualna kolekcja Elixa bazuje na wyrazistych, symetrycznych wzorach, które odwołują się nie tylko do wspomnianego łańcucha, ale również księżyca, gwiazd i kuli.

Ze wspomnianą biżuterią korespondują minimalistyczne zegarki z linii Beauty i Finesse, które występują w tonacji kolorystycznej zbliżonej do biżuteryjnych nowości lub kontrastowej, co nadaje stylizacji niepowtarzalnego charakteru.

Nie tylko klasyczne czasomierze

Marka Elixa dostępna wyłącznie w Apart wielokrotnie udowodniła, że kreowanie  trendów ma wpisane w swoje DNA. Dlatego też oprócz klasycznych czasomierzy, Elixa proponuje również niebanalne smartwatche. Przeznaczone są one dla kobiet ceniących nowinki techniczne: kolekcja Smart to zegarki z kalendarzem, stoperem i funkcją odliczania wstecznego, wyposażone w dotykowy wyświetlacz LCD.

Oprócz kolekcji Smart, panie mogą wybierać spośród wspomnianych już wcześniej zwracających uwagę zegarków z serii Finesse i Beauty, o klasycznej linii, ale zdecydowanie nietuzinkowych cechach. Zegarki te wyposażone są przede wszystkim w niezawodny mechanizm kwarcowy.

Elixa w pełnym blasku

Natalia Węgrzynowska, dzięki swojemu zwycięstwu w jednej z konkurencji w ramach programu Top Model, stała się twarzą nowej kampanii Elixa. Jest to dla niej kolejny krok w karierze, a dla marki - strzał w dziesiątkę. W końcu kto mógłby lepiej oddać ducha marki niż młoda, ambitna Polka o niezaprzeczalnym talencie?

Dzięki wyrazistemu designowi, odważnym formom i łączeniu aktualnych trendów z klasyczną elegancją, wraz z urodą, charakterem i temperamentem Natalii biżuteryjne dodatki marki Elixa rozbłysły pełnym światłem. Zachęcamy do śledzenia kariery Natalii i odkrywania kolekcji Elixa. Możemy być pewni jednego - ta współpraca to początek czegoś wielkiego w polskim świecie mody.

Prezentacja partnera