Prezentacja partnera

Biżuteria na Black Friday

W Black Friday ceny idą w dół, również ceny biżuterii. Sklepy oferują wyjątkowe promocje, rabaty (często sięgające kilkudziesięciu procent) i atrakcyjne pakiety, dzięki którym możesz kupić wymarzoną biżuterię bez przekraczania budżetu. To idealny czas, by zainwestować w coś wyjątkowego, co będzie stanowiło ozdobę na lata. To także doskonała okazja na zakup prezentów: tych urodzinowych i tych pod choinkę - w końcu święta tuż-tuż.

Dziewczęca kolekcja z motywem kwiatowym będzie idealnym prezentem dla nastolatki, naszyjnikiem ze szkłem murano obdarujemy przyjaciółkę, a bransoletka z diamentami będzie wspaniałym wyborem dla mamy. Pamiętaj o tym, żeby w ten dzień zadbać również o siebie samą. Kolczyki z białego złota w kształcie serca czy gwiazd wysadzanych diamentami z pewnością poprawią ci nastrój. Tego typu biżuterię można znaleźć u jubilera Apart, u którego nie trzeba czekać do wyprzedażowego piątku. Podczas Black Week, trwającego od 17 do 27 listopada, będzie można zakupić produkty w atrakcyjnych cenach. Decydując się na zakup dwóch nieprzecenionych produktów, na tańszy z nich obowiązuje 25 proc. zniżki. Z kolei przy zakupie trzech sztuk, na trzecią najtańszą rzecz możemy dostać aż 50 proc. rabatu, natomiast wybierając cztery produkty w regularnej cenie na czwarty, najtańszy otrzymamy aż do 80 proc. zniżki. Skorzystaj z promocji i kup w czasie Black Week świąteczne prezenty na apart.pl i w salonach Apart. Rabaty nie łączą się z innymi promocjami.

Tajemnica długotrwałego blasku - unikaj chemikaliów i wilgoci

Biżuteria stanowi doskonałą inwestycję - jej wartość z czasem może nawet wzrosnąć, szczególnie jeśli kupisz ją po okazyjnej cenie. By jednak tak było, musisz o nią dbać. Jak chronić ją przed zniszczeniem? Przede wszystkim należy bezwzględnie unikać kontaktu ze wszelkimi chemikaliami. Zdejmuj biżuterię podczas wykonywania prac domowych czy stosowania kosmetyków.

Wilgoć również negatywnie wpływa na metal, szczególnie na srebro, dlatego przechowuj biżuterię w suchym miejscu, a także unikaj kontaktu z wodą - zawsze zdejmuj pierścionek na czas mycia rąk czy naczyń.

Czyszczenie i ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi

Częste noszenie biżuterii sprawia, że ulega ona naturalnemu zanieczyszczeniu wskutek czego traci blask. Regularne odświeżanie miękką i suchą szmatką przywróci jej pierwotny wygląd. W ofercie Apart dostępne są ściereczki do biżuterii złotej oraz srebrnej.

Podczas uprawiania sportu czy innych aktywności fizycznych, warto zdjąć biżuterię, aby uniknąć uszkodzeń czy utraty drogocennych kamieni. Lepiej również nie spać z założoną biżuterią - łańcuszek może się wplątać we włosy, a nawet zerwać, a pierścionek zahaczyć o pościel. Poza tym spanie w biżuterii jest po prostu niewygodne.

Przechowywanie kosztowności

Dobrym pomysłem jest przechowywanie biżuterii w osobnych pudełkach lub woreczkach, aby uniknąć zarysowań i zabezpieczyć przed utratą blasku. Warto także rozważyć zakup specjalistycznej szkatułki na biżuterię. To pozwoli nie tylko ochronić ulubione ozdoby, ale i będzie stanowiło estetyczny dodatek do wnętrza. Tego typu szkatułki ma w swojej ofercie Apart.

Jeśli mamy sporo kosztowności, warto pomyśleć o zakupie sejfu, by uchronić pierścionki, bransoletki i naszyjniki przed kradzieżą w razie włamania.

Black Friday to nie tylko okazja do zakupów, ale także szansa na zdobycie wymarzonej biżuterii, która będzie naszym niezastąpionym towarzyszem na wiele lat. Jednak by cały czas zachwycała, warto poświęcić chwilę na jej pielęgnację. Zastosowanie się do prostych zasad pozwoli ci utrzymać biżuterię w doskonałym stanie i sprawi, że złote łańcuszki i diamentowe kolczyki będą błyszczeć równie intensywnie, jak w dniu zakupu.

Prezentacja partnera

materiały promocyjne